Home / Lajme / Maqedoni / Lëndohen disa të rinj nga të shtënat në Ohër

Lëndohen disa të rinj nga të shtënat në Ohër

04 Prill – Disa nga të lënduarit kanë pësuar lëndime fizike dhe janë hospitalizuar në Spitalin e Përgjithshëm në Ohër.

Disa persona janë lënduar nga të shtënat që ndodhën mbrëmë në Ohër. Pas të shtënave ka pasur sulme fizike ku kanë marrë pjesë pesë deri në gjatë persona të dehur që ka ndodhur në një kafe bar në qytet. Incidenti me armë zjarri ka ndodhur para shtëpisë së njërit prej të involvuarve.

Disa nga të lënduarit kanë pësuar lëndime fizike dhe janë hospitalizuar në Spitalin e Përgjithshëm në Ohër.

Policia e konfirmoi rastin dhe paralajmëroi se më shumë informata gjatë ditës, pasi të kryhen bisedat informative me dëshmitarët okular dhe me pjesëmarrësit në përleshje.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *