Home / Lajme / Maqedoni / LIVE “bomba” e 22 nga LSDM-ja në orën 14.00 (LIVE – VIDEO)

LIVE “bomba” e 22 nga LSDM-ja në orën 14.00 (LIVE – VIDEO)

18 Prill – Sot bomba e radhes ne Shtip

Regjistrime të reja me biseda të përgjuara, lideri opozitar i LSDM-së do të publikoj sot në Shtip. Kryetari i organizatës komunale të Shtipit, Vladimir Milloshev, nuk dha detaje për përmbajtjen e bisedave dhe i ftoi qytetarët në marshin e pasdites që do ta udhëheq lideri Zoran Zaev.

“Marshi do të filloj para postës së re, në lagjen “8 Noemvri”, do të ec drejt rrugës “Boris Kidriç”, nëpër pjesën qendrore të qytetit deri tek sheshi “Sloboda”, deklaroi Miloshev.

Në shesh është paraparë fjalim të mbaj Zaev. Agjenda është e ngjashme sikur edhe në qytetet tjera: konferenca është e caktuar për orën 14 ndërsa marshi më 18 e 30 minuta.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *