Home / Sport / Live: Shorti i Ligës së Kampionëve

Live: Shorti i Ligës së Kampionëve

24 Prill – Ka filluar ceremonia e tërheqjes së shorit në Nyon të Zvicrës

Në Nyon të Zvicrës, për pak çaste, do të tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve.

Barcelona, Real Madridit, Bayern Munichu dhe Juventusi janë skuadrat që kanë siguruar biletat për gjysmëfinale.

http://www.rojadirecta.me/goto/max-deportv.net/?canal=1a

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *