Home / Lajme / Maqedoni / LSDM: Janë publikuar vetëm 15 përqind e asaj që posedojmë

LSDM: Janë publikuar vetëm 15 përqind e asaj që posedojmë

27 prill-
“Pasojnë ndodhi vëllimore që do i organizojë opozita, ndërsa gjithnjë më e madhe është mbështetja e qytetarëve, pushteti tenton ta defokusojë vëmendjen”, ka thënë Nikollovski.

Nga deri tani 25 “bombat” e publikuara, ajo është vetëm 15 përqind e asaj që posedojmë. VMRO kërkon defokusim të opinionit nga ajo që dëgjohet në opinion dhe tenton të bëjë diçka…Para kësaj kishte granatim të qeverisë, pasoi Goshinca…Këtë mes tjerash e pohoi shefi i kabinetit të kreut të LSDM-së, Lupço Nikollovski për televizionin lokal Star në Shtip.

“Pasojnë ndodhi vëllimore që do i organizojë opozita, ndërsa gjithnjë më e madhe është mbështetja e qytetarëve, pushteti tenton ta defokusojë vëmendjen”, ka thënë Nikollovski.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *