Home / Lajme / Maqedoni / Në Poroj u bë varrimi i të riut Altrim Asani

Në Poroj u bë varrimi i të riut Altrim Asani

13 prill-
Altrim Asani, 22 vjeç ishte absolvent në Fakultetin Juridik në UEJL. Në një postim në fund të muajit mars, Altrimi është me veshje të absolventit dhe ka shkruar në profilin e tij në facebook: “u sos kjo pun afer diplomimit”

Në varrezat e fshatit Poroj të Tetovës dje u bë varrimi i të riut Altrim Asani që u vra në incidentin e fundjavës së kaluar në një lokal të Tetovës.

Qindra qytetarë, shok e miq ishin të pranishëm për t`i dhënë lamtumirën e fundit, Altrimit, i cili ishte viktimë e një akti të dhunshëm në një nga lokalet qendrore të Tetovës.

Altrim Asani, 22 vjeç ishte absolvent në Fakultetin Juridik në UEJL. Në një postim në fund të muajit mars, Altrimi është me veshje të absolventit dhe ka shkruar në profilin e tij në facebook: “u sos kjo pun afer diplomimit” –

“Mirëpo dora vrastare të premten në mbrëmje nuk lejoi që ëndra e tij të realizohet kështu që Altrimi nuk e kishte atë fatë të shënoj ditën e diplomimit”, shkruan portali lokal tetova1. (

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *