Home / Lajme / Maqedoni / Një shqiptarë dhe një maqedonas në ndeshjen Argjentinë-Ekuador

Një shqiptarë dhe një maqedonas në ndeshjen Argjentinë-Ekuador

1 prill-Fotografia e dy qytetarëve nga Maqedonia po bën xhiro në rrjetet sociale.

Një shqiptarë nga Maqedonia, Muhamed Memedi dhe maqedonasi Darko Petreski kanë ndjekur së bashku ndeshjen Argjentinë-Ekuador. Fotografia e dy qytetarëve nga Maqedonia po bën xhiro në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *