Home / Lajme / Maqedoni / Përdhunohet një e mitur, arrestohet 40-vjeçari

Përdhunohet një e mitur, arrestohet 40-vjeçari

3 prill-I.M. veprën e ka kryer natën në mes të e martës dhe e mërkurës, rreth orës 23:00 ka rrëmbyer vajzën, e ka rrahur, përdhunuar, e ka hipur në një makinë dhe e ka lënë rrugën të Makedonski Brod.

I.M. (41) nga Pllacnica ka marr akuza për përdhunim. Policia në Makedonski Brod ka informuar se ai ka rrahur të miturën, dhe më pas e ka përdhunuar dhe e ka lënë në rrugë, njofton MPB.

I.M. veprën e ka kryer natën në mes të e martës dhe e mërkurës, rreth orës 23:00 ka rrëmbyer vajzën, e ka rrahur, përdhunuar, e ka hipur në një makinë dhe e ka lënë rrugën të Makedonski Brod.

Personi në fjalë është gjykuar tashmë prej 30 ditë kujdestarie në burg.

Gjithashtu lexo

Foure mbështet reformat në OBRM-PDUKM (Foto)

Ish-euroambasadori në Maqedoni, Erwan Foure, përmes një shënimi të shkurtër në Maqedoni, ka përshëndetur iniciativën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *