Home / Lajme / Maqedoni / Përleshje e armatosur në Gushincë të Likovës, një i plagosur

Përleshje e armatosur në Gushincë të Likovës, një i plagosur

24 Prill – Likova mund të thuhet se është në gjendje lufte por kryetari i komunës tha se nuk është gjendje e jashtëzakonshme dhe nuk ka nevoje për frigë tek qytetarët

Përleshje e armatosur në Gushincë të Likovë sonte pas mesnate mes policisë dhe një grupi të armatosur që rezulton me një të plagosur rëndë njoftojn dy portale maqedonase, Dokaz dhe Revolucioner.

Nuk është vërtetuar saktësia e këtij lajmi ndërsa as policia nuk ka konfirmuar një gjë të tillë. Më shumë informacion konkret gjatë ditës.

Sipas një informate ende e pa konfirmuar pak para orës 2:30 të natës paska pasur të shtëna me armë zjarri sërisht në fshatin Gushincë, ka informata se ka edhe disa të plagosur./kurir

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *