Home / Lajme / Maqedoni / Përplasen dy vetura me qëllim dhe gjuajnë me armë

Përplasen dy vetura me qëllim dhe gjuajnë me armë

1 prill-Përplasja ka qenë e qëllimshme me motive të lidhura para dy muajve ku edhe gjuajta me armë lidhet me ngjarjen e konfliktit të më hershëm.

Mbrëmë rreth orës 20.00 afër stadiumit të Tetovës janë përplasur dy vetura ku më pas kanë gjuajtur me armë. Përplasja ka qenë e qëllimshme me motive të lidhura para dy muajve ku edhe gjuajta me armë lidhet me ngjarjen e konfliktit të më hershëm. Për policinë e Tetovës të dyshuarit janë identifukuar dhe po merren me kapjen e tyre.

Nga MPB -Tetovë thonë se sot do të jepen informacione më të detajuara.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *