Home / Lajme / Maqedoni / Porta e hekurt mbyt 13 vjecarin në Neproshten të Tetovës

Porta e hekurt mbyt 13 vjecarin në Neproshten të Tetovës

28 Prill – Një djalë i moshës 13 vjeçare ka humbur jetën sot si pasoje e goditjes së një porte metalike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në fshatin Neproshten të Tetovës, ku ka humbur jetën një djalë 13 vjeçar, që dyshohet se ka humbur jetën si pasojë goditjes së një porte metalike.

Ngjarja ka ndodhur në mes orës 16-17 në fshatin Neproshten të Tetovës.
Nga Spitali i Tetovës e konfirmojnë rastin në fjalë, dhe thanë se rreth orës 17:20 është pranuar një pacient pa shenja jete.
Ekipet hetuese janë duke e zbardhur rastin, dhe shkaqet e incidentit që mori jetën e 13 vjeçarit.

Gjithashtu lexo

DAÇIÇ NE E DIMË PËR ÇFARË JENI MARRË VESH – (VIDEO)

Serbia pretendon se shërbimet e inteligjencës së Maqedonisë kanë përgjuar diplomatët e saj por edhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *