Home / Lajme / Rajon / Sarandë, digjen tre automjete në parkim

Sarandë, digjen tre automjete në parkim

7 prill-Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë shërbimet zjarrëfikëse, të cilët të ndihmuar dhe nga banorët kanë bërë të mundur dhe shuarjen e zjarrit në mjete.

Digjen tre automjete në Sarandë. Ngjarja është regjistruara në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një automjet është shkrumbur plotësisht, ndërsa dy mjete të tjera që ishin parkuar pranë saj janë djegur pjesërisht nga flakët.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë shërbimet zjarrëfikëse, të cilët të ndihmuar dhe nga banorët kanë bërë të mundur dhe shuarjen e zjarrit në mjete.

Nga hetimet paraprake të policisë, dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm në njërin nga mjetet e parkuara, që ka çuar dhe në djegien e dy makinave të tjera që gjendeshin pranë saj.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *