Home / Lajme / Maqedoni / Sot Bomba e 27

Sot Bomba e 27

28 prill-Nuk dihet se Zaev sot a do të publikojë materiale të përgjimeve që kanë të bëjnë me shqiptarët, pasi që një gjë të tillë e paralajmëroi javën e kaluar, duke theksuar se “bombat” e radhës do të jenë të ndjeshme dhe do të prekin marrëdhëniet ndëretnike.

Opozita maqedonase sot do të publikojë materiale të tjera të përgjimeve në një konferencë të caktuar në selinë e LSDM-së, ora 14.00.

Lideri i kësaj partie, Zoran Zaev pritet të shpalos materiale të tjera të bisedave të përgjuara që kanë të bëjnë me skandale korruptive dhe kriminale të pushtetit aktual.

Edhe kjo konferencë do të transmetohet drejtëpërdrejt në faqen zyrtare të LSDM dhe rrjetet sociale.

Nuk dihet se Zaev sot a do të publikojë materiale të përgjimeve që kanë të bëjnë me shqiptarët, pasi që një gjë të tillë e paralajmëroi javën e kaluar, duke theksuar se “bombat” e radhës do të jenë të ndjeshme dhe do të prekin marrëdhëniet ndëretnike.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *