Home / Lajme / Maqedoni / Sot “bomba” e radhës nga LSDM-ja

Sot “bomba” e radhës nga LSDM-ja

Shkup, 14 prill – Tema nuk njoftohet përveç se janë duke u përgatitur dhe se shpresojnë se brenda ditës do të arrijnë që t`i publikojnë informacionet.Nesër në Bruksel, përsëri duhet që të ulen dy palët në tavolinën e bisedimeve.

Sot u paralajmërua se nga selia e LSDM-së, lideri i opozitës Zoran Zaev është i përgatitur për “bombë” të re për keqpërdorimet dhe krimet e pushtetit dhe sundimit të Nikolla Gruevskit.

Tema nuk njoftohet përveç se janë duke u përgatitur dhe se shpresojnë se brenda ditës do të arrijnë që t`i publikojnë informacionet.

Nesër në Bruksel, përsëri duhet që të ulen dy palët në tavolinën e bisedimeve.

Gjithashtu lexo

Foure mbështet reformat në OBRM-PDUKM (Foto)

Ish-euroambasadori në Maqedoni, Erwan Foure, përmes një shënimi të shkurtër në Maqedoni, ka përshëndetur iniciativën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *