Home / Lajme / Maqedoni / Sot publikon ‘bombat’ e radhës në Ohër

Sot publikon ‘bombat’ e radhës në Ohër

16 prill-Siç mësohet në këtë konferencë do të publikohen materiale të përgjimeve lidhur me skandale të autoriteteve komunale dhe manipulime zgjedhore nga zgjedhjet e fundit.

LSDM sot në Ohër do të publikojë materialet e radhës të përgjimeve të ashtuquajtura ‘bomba’, për skandale dhe afera korruptive dhe kriminale të pushtetit aktual.

Konferenca do të zhvillohet në orën e caktuar dhe se do të jetë në hotelin ‘Riviera’ në Ohër.

Siç mësohet në këtë konferencë do të publikohen materiale të përgjimeve lidhur me skandale të autoriteteve komunale dhe manipulime zgjedhore nga zgjedhjet e fundit.

Në mbrëmje karvani opozitar maqedonas do të organizojë marshin e ashtuquajtur ‘marshi i së vërtetës’ duke u nisur nga sheshi i qytetit, ku do të jetë i pranishëm edhe kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *