Home / Lajme / Maqedoni / Zaev sot publikon bomben e rradhes

Zaev sot publikon bomben e rradhes

4 Prill – Konferenca do të mbahet në orën 13 në sheshin kryesor të Prilepit.

Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë do të mbajë sot një tjetër konferencë për shtyp, ku do të shpalosë bombn e radhës.

Konferenca do të mbahet në orën 13 në sheshin kryesor të Prilepit.

LSDM u bën thirrje qytetarëve që të vijnë në tubim dhe të dëgjojnë me veshët e tyre atë që, siç thuhet, pushteti ka bërë në Prilep.

Përgjimet do të prezantohen nga kreu i Degës së LSDM-së në Prilep.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *