Home / Lajme / Maqedoni / 21 vjeçari ndalohet për 13 vjedhje në Tetovë

21 vjeçari ndalohet për 13 vjedhje në Tetovë

28 maj-Sipas të dhënave të tij, i dyshuari i ka kryer veprat penale në mars, prill, dhe në maj të këtij viti edhe atë nëntë në automjete motorike të udhëtarëve, tre në dyqane dhe dy në biçikleta

Policia e Tetovës ka parashtruar kallëzim penal kundër E.A. (21) nga Tetova, si i dyshuar se është kryerës i 13 vjedhjeve të rënda në tre muajt e fundit, informoi zëdhënësi i policisë së Tetovës, Marjan Josifovski.

Sipas të dhënave të tij, i dyshuari i ka kryer veprat penale në mars, prill, dhe në maj të këtij viti edhe atë nëntë në automjete motorike të udhëtarëve, tre në dyqane dhe dy në biçikleta

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *