Home / Lajme / Maqedoni / 23 vjeçari kërcënohet nga familjari (VIDEO)

23 vjeçari kërcënohet nga familjari (VIDEO)

Tetovë, 19 Maj – 23 vjeçari H.J nga Shkupi ka qenë duke lëvizur në rrugën “Bllagoja Toska” i është afruar një person nga Novo Sella, familjarë i hallës së tij nga pas dhe ka nxjerrë pistoletën dhe e ka drejtuar ndaj tij.

23 vjeçari H.J nga Shkupi, ka denoncuar në Policinë e Tetovës se të hënën rreth orës 14.00, përdersia ka qenë duke lëvizur në rrugën “Bllagoja Toska” në afërsi të tregut të gjelbërt nga pas i është afruar një person nga Novo Sella, familjarë i hallës së tij, me të cilin kanë pasur marrëdhënie të brishta. Shumë shpejt sipas rrëfimit të H.J personi nga pas ka nxjerrë pistoletën dhe e ka drejtuar njëkohësisht ka vrapuar pas. I frikësuar H.J ka filluar të hikë dhe ka shkuar në Stacionin e Policisë në Tetovë ku edhe e ka paraqitur rastin” njofton Policia e Tetovës. Nga SPB-ja bëjnë të ditur se janë marrë masa për zbardhjen e rastit. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *