Home / Lajme / Rajon / Adem Demaçi shtrihet në spital

Adem Demaçi shtrihet në spital

30 Maj – Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi, i shtrirë për mjekim në Qendrën Klinike Universitare,

Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi, i shtrirë për mjekim në Qendrën Klinike Universitare, është vizituar nga deputeti i PDK-së, ish Komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla.

Nga fotot shihet se Demaçi e Syla ndajnë një miqësi të fortë mes tyre.

Këto foto janë postuar në rrjetin social Facebook, nga miku, bashkëveprimtari dhe bashkëluftëtari i deputetit Syla, Hamzë Morina, shkruan lajmi.net.

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *