Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohen burra dhe gra shqiptare në Kumanovë

Arrestohen burra dhe gra shqiptare në Kumanovë

Kumanovë, 09 Maj – Siç shihen në fotografi një nënë e plakë është arrestuar dhe disa djem nga Kumanova. Ende nuk dihet arsyeja e arrestimit.

Nga përleshjet në Kumanovë ku mbetën të plagosur 9 policë dhe një i vdekur janë arrestuar burra dhe gra shqiptare.

Siç shihen në fotografi një nënë e plakë është arrestuar dhe disa djem nga Kumanova. Ende nuk dihet arsyeja e arrestimit.
arestimet vazhdojne.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *