Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohet 53 vjeçari në Kondovë

Arrestohet 53 vjeçari në Kondovë

1 maj-Sipas informacioneve të mediave maqedonase, Xhaferi po kërkohej për disa vepra dhe se për vuajtjen e një dënimi.

MPB siç mësohet nuk ka dhënë detaje lidhur me këtë arrestim

Në një aksion të policisë mbrëmë në Kondovë të Shkupit është arrestuar 53 vjeçari Alil Xhaferi.

Sipas informacioneve të mediave maqedonase, Xhaferi po kërkohej për disa vepra dhe se për vuajtjen e një dënimi.

MPB siç mësohet nuk ka dhënë detaje lidhur me këtë arrestim. (INA)

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *