Home / Lajme / Maqedoni / Asnjë polic shqptar nuk është thirrur në aksionin e Kumanovës

Asnjë polic shqptar nuk është thirrur në aksionin e Kumanovës

09 Maj – Në aksionin e Kumanovës nuk është thirur asnjë polic shqiptarë

Sipas disa të dhënave asnjë polic Shqiptarë nuk është ftuar në aksionin e sotshëm në Kumanovë .

Për momentin flitet se kanë filluar përsëri të shtënat me arme dhe ka edhe disa të vrarë , por ende nuk ♪7shtë konfirmuar lajmi a është e vertetë pë vrasjen e vajzës 8 vjeçare dhe prindërit e sajë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *