Home / Lajme / Rajon / Daut Haradinaj qan në varrimin e Beg Rizajt

Daut Haradinaj qan në varrimin e Beg Rizajt

25 maj-Beg Rizaj është varrosur dje, në varrezat e Gllogjanit. Pjesë e varrimit kanë qenë një numër i njerëzve nga e gjithë Kosova.

“Ndodhi për herë të parë (së paku për mua dhe në publik)!!! Prapa kësaj pamjeje, mendoj që nuk ka ndonjë përgjigje, por veç një pyetje: DERI KUR, MA!?”, ka shkruar në Facebook, Ernest Luma, duke iu referuar asaj që për herë të parë kishte ndodhur që bashkëpartiaku i tij Daut Haradinaj të qante në publik.

Ndryshe, Beg Rizaj është varrosur dje, në varrezat e Gllogjanit. Pjesë e varrimit kanë qenë një numër i njerëzve nga e gjithë Kosova.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *