Home / Lajme / Maqedoni / Digjen dy shkolla fillore në Kumanovë (VIDEO)

Digjen dy shkolla fillore në Kumanovë (VIDEO)

Kumavovë, 09 Maj – Banorët e Kumanovës kanë postuar një video ku thuhet se janë djegur dy shkolla fillore

Banorët e Kumanovës kanë postuar një video në Youtube në të cilat vërehet zjarr që sipas tyre është në dy shkollat fillore të kësaj komune, në shkollën “Naim Frashëri” dhe “Vuk Karaxhiq”.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *