Home / Lajme / Maqedoni / Digjet një veturë në Sllatinë të Tetovës

Digjet një veturë në Sllatinë të Tetovës

26 maj-Ende nuk dihen shkaqet e djegies së veturës, njësiti i zjarrfikësve kanë arritur në kohë duke e lokalizuar zjarrin mos merr përmasa më të mëdhaja

Para pak minutash është djegur një veturë në oborrin e një qytetari të fshatit Sllatinë të Tetovës. Ende nuk dihen shkaqet e djegies së veturës, njësiti i zjarrfikësve kanë arritur në kohë duke e lokalizuar zjarrin mos merr përmasa më të mëdhaja./

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *