Home / Lajme / Maqedoni / EKSKLUZIVE: Begu, Sokoli, NATO dhe Juniku nuk janë dorëzuar!

EKSKLUZIVE: Begu, Sokoli, NATO dhe Juniku nuk janë dorëzuar!

11 Maj – Klan Kosova ka siguruar informacione se Mirsad Ndrecaj (komandant NATO), Sami Ukshini (komandant Malisheva), Beg Rizaj (komandant Begu) dhe Demë Shehu (Juniku), nuk janë dorëzuar e as nuk janë arrestuar.

Gjatë ditës së hënë, mediat kanë raportuar për dorëzimin dhe prangosjen e udhëheqësve të grupit të armatosur që luftuan në Kumanovë.

Mirëpo, sipas informacioneve të televizionit Klan Kosova, Mirsad Ndrecaj (Komandant NATO), Sami Ukshini (Komandant Malisheva), Beg Rizaj (Komandant Begu) dhe Demë Shehu (Komandant Juniku) – nuk janë dorëzuar e as nuk janë arrestuar.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *