Home / Lajme / Maqedoni / Eksluzive: Fluturon helikopteri mbi Tetovë (VIDEO)

Eksluzive: Fluturon helikopteri mbi Tetovë (VIDEO)

Tetovë, 11 Maj – Helikopteri që qarkullon mbi qytetin e Tetovës është duke bërë bartjen e ushtarve apo me saktësisht kryen ndrimin e tyre.

Në këto momente një helikopter i policisë së Maqedonisë ka fluturuar mbi Tetovë i cili kishte destinacion Kodrën e Diellit. Për momentin helikopteri që kaloi mbi qytetin e Tetovës ndodhet në Kodrën e Diellit dhe kryen ndrimin e ushtarve.

Televizioni Koha mëson se qarkullimi i helikopterit nuk ka te bëj asgjë me situatën në vend por jan aktivitete të regullta policore dhe ushtarake.

Apelohet popullata të mos bien pre e dezinformatave të ndryshme kinse është duke ndodhur diçka tjetër në Malin Sharr.

Televizioni Koha disponon me burime mjaft të sigurta nga tereni. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *