Home / Lajme / Maqedoni / Era ”Trileqe” me Ledrin dhe Encën (Video)

Era ”Trileqe” me Ledrin dhe Encën (Video)

18 Maj – U bë temë e mediave rozë për shkak të një foto të postuar në Instagram ku shihet se si është e grimuar dhe floktë i kishte bërë me shumë ngjyra, duke konkloduar se ajo e mbështetë komunitetin LGBT.

Skandalet e këngëtares Era Istrefi nuk kanë të ndalur , ajo ka qenë mysafire në emisionin ‘Me Shkukin’ ku e pyetur se a do bënte seks me Ledrin apo me Encën, ajo është përgjigjur ‘ a ke ni për trileqe’ duke lënë të kuptohet se do bënte seks treshe me ata të dy transmeton Tv Koha.

Era edhe më herët ka zgjuar kureshtjën e fansave kur postonte foto ku shihej se si puthej me Encën në buzë.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *