Home / Lajme / Maqedoni / Filloi mbledhja e 4 liderëve (VIDEO)

Filloi mbledhja e 4 liderëve (VIDEO)

14 Maj – Sapo ka filluar takimi i katër liderëve , mbledhja zhvillohet në klubin e deputetëve

Para pak çastesh ka filluar mbledhja ndërmjet 4 liderëve të partive kryesore në vend. I pari në takim ka ardhur Nikolla Gruevski, i dyti Menduh Thaçi, i treti Zoran Zaev dhe i fundit Ali Ahmeti.

Mbledhja zhvillohet në klubin e deputetëve.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *