Home / Lajme / Maqedoni / Gold Ag si Ilir Shaqiri i 2001 (VIDEO)

Gold Ag si Ilir Shaqiri i 2001 (VIDEO)

Shkup 10 Maj – Këngëtari i mirnjohur Preshevar Gold Ag ka marrur rolin e Ilir Shaqirit në vitin 2001, duke i kënduar këngë Kumanovës.

Gold Ag dje lansoi këngën më të re për Kumanovën . Goldi e bëri tekstin ekspres për 2 apo 3 orë , në tekst ka të shara dhe ofendime për Maqedoninë .
Kënga është patriotike dhe kujtojmë se edhe Ilir Shaqiri ishtë ai i cili lansonte këngë në luftën e 2001.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *