Home / Lajme / Maqedoni / Gratë dhe fëmijët lirohen, burrat merren në pyetje

Gratë dhe fëmijët lirohen, burrat merren në pyetje

Shkup 10 Maj – Sipas disa informatave jo zyrtare gratë dhe fëmijët që u arrestuan mbrëmë, sot janë liruar kurse burrat janë marrur në pyetje.

Të gjithë të arrestuarit në aksionin e mbrëmshëm në Kumanovë, janë dërguar në stacionin policor në Autokomandë të Shkupit.

Pas disa orë biseda në stacionin policor në Autokomandë të Shkupit mësohet se gratë dhe fëmijët janë liruar, ndërsa në këto momente po merren në pyetje vetëm burrat.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *