Home / Lajme / Maqedoni / Gruaja e Agron Buxhakut në protestë me tre flamura në fytyrë

Gruaja e Agron Buxhakut në protestë me tre flamura në fytyrë

17 Maj – Në protestën e sotme të organizuar nga Lsdm do të jetë edhe Meri Nikollovska gruaja e re e Agron Buxhakut

Bashkëshortja e ambasadorit të BDI-së Agron Buxhaku, Meri Nikollova ka postuar në fotografi në Facebook ku shihet me tre flamuara në fytyrë, atë shqiptar, maqedonas dhe flamurin e BE-së.

Ajo ka shkruar shkurt mbi fotografitë “Shkojmë”.

Përndryshe Meri njihet si kritikuese e ashpër e qeverisë së Gruevskit por haron që në atë qeveri ndodhet bashkëshorti i sajë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *