Home / Lajme / Maqedoni / Grupi i armatosur u dorëzohet policisë së Maqedonisë!

Grupi i armatosur u dorëzohet policisë së Maqedonisë!

09 Maj – Aksioni i policisë ka mbaruar , grupi i armatosur i është dorzuar policisë

Grupi i armatosur i është dorëzuar më në fund policisë në Kumanovë, kështu sipas informatave të para jozyrtare aksioni ka mbaruar.

Më shumë se një orë nuk po dëgjohen të shtëna me armë, në këtë rajon të Kumanovës.

Jozyrtarisht thuhet se tre anëtarë të forcave speciale të policisë janë të vdekur, dy prej Tetovë, dhe një nga Gostivari.

Aktualisht policia po kryen kontrolle në shumicën e shtëpive në Lagjen e Trimave. Tv Koha

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *