Home / Lajme / Maqedoni / Javën e ardhshme ‘bomba’ tjera të përgjimeve për shqiptarët

Javën e ardhshme ‘bomba’ tjera të përgjimeve për shqiptarët

2 maj-
Ai në këtë intervistë ka theksuar se gjatë javës së ardhshme do të publikohen ‘bomba’ të tjera që kanë të bëjnë me shqiptarët.

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në një intervistë për televizionin A1 Report në Tiranë ka nxjerrur detaje të njohura dhe paralajmërime të reja lidhur me aferën e përgjimeve dhe ‘bombat’ që do të nxjerrë gjatë ditëve në vijim.

Ai në këtë intervistë ka theksuar se gjatë javës së ardhshme do të publikohen ‘bomba’ të tjera që kanë të bëjnë me shqiptarët.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *