Home / Lajme / Maqedoni / Kështu luftuan Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj në 2001 (VIDEO)

Kështu luftuan Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj në 2001 (VIDEO)

23 Maj – Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj në vitin 2001 duke luftuar në Maqedoni. Video është xhiruar nga Beg Rizaj.

Këtu shihen se ata kishin thyer një posbllok, dhe kanë djegur një tanke të forcave Maqedone në vitin 2001.
Beg Rizaj është duke gjiruar me kamerë. Video u sigurua nga Click Channel.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *