Home / Lajme / Maqedoni / Kumanovë – 12 policë lëndohen , bastisen disa shtëpi dhe digjet një shtëpi (VIDEO)

Kumanovë – 12 policë lëndohen , bastisen disa shtëpi dhe digjet një shtëpi (VIDEO)

09 – Sot në orët e para të mengjesit ka pasur përleshje në Kumanovë ,flitet për 12 policë të lënduar

Sot në orët e para të mëngjesit janë dëgjuar të shtëna armësh në Kumanovë , dhe flitet që në këtë përleshje janë lënduar 12 policë dhe janë dërguar në spitallin e Shkupit .

Në këto momente janë ndaluar të shtënat dhe sipas disa informatave nga qytetarët e Kumanovës thonë se kanë filluar bastisjet nëpër shtëpitë e Kumanovës .

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *