Home / Lajme / Maqedoni / Luftë në qytetin e Kumanovës (VIDEO)

Luftë në qytetin e Kumanovës (VIDEO)

Kumanovë, 10 Maj – Video nga luftimet në Kumanovë.

Sot është postuar edhe një video ku shihet se si forcat policore të maqedonisë luftojn me grupet e armatosura në Kumanovë.

Në video Shihet se si gjuan policia në drejtim të grupit të armatosur dhe njëkohesisht dëgjohen edhe bresheri krismash nga grupi i quajtur UÇK.

Ndiqni videon për të par situatën në Kumanovë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *