Home / Lajme / Maqedoni / Maskat grabisin pompën e benzinës në Shkup

Maskat grabisin pompën e benzinës në Shkup

Shkup, 04 Maj – Grabitja e dhunshme ka ndodhur rreth orës 02.40 të mëngjesit të sotëm. Grabitësit nën kërcënimin e armëve kanë arritur që të marrin mbi 75 mijë denarë apo mbi 1200 euro.

Pompa e Benzinës ‘Makpetrol’ në Çento të Shkupit është grabitur sot herët në mëngjes nga dy persona të maskuar dhe armatosur.

Grabitja e dhunshme ka ndodhur rreth orës 02.40 të mëngjesit të sotëm. Grabitësit nën kërcënimin e armëve kanë arritur që të marrin mbi 75 mijë denarë apo mbi 1200 euro. Policia theksoi se ka kryer ekspertizën dhe po kërkon autorët e kësaj grabitje.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *