Home / Lajme / Rajon / Mirsad Ndrecaj së bashku me Shefqet Krasniqi

Mirsad Ndrecaj së bashku me Shefqet Krasniqi

25 maj-Së fundmi është publikuar edhe një fotografi e tij ku shihet së bashku me hoxhën Shefqet Krasniqi.

Njëri nga të vrarët në luftimet në Kumanovë ka qenë edhe Mirsad Ndrecaj i njohur si “Komandant Nato”.

Ndrecaj konsiderohej si udhëheqës i grupit të armatosur që kishte ndërhyrë në lagjen urbane në Kumanovë, të banuar me shqiptarë etnik.

Së fundmi është publikuar edhe një fotografi e tij ku shihet së bashku me hoxhën Shefqet Krasniqi.

Siç duket në fotografi raportet e tyre kanë qenë mjaft të mira. /Indeksonline

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *