Home / Lajme / Maqedoni / MPB-ja konfirmon, Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj janë në mesin e të vrarëve

MPB-ja konfirmon, Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj janë në mesin e të vrarëve

13 maj-komandant NATO dhe Beg Rizaj, komandant Begu gjenden në mesin e 14 të vrarëve nga grupi i armatosur që ditë më parë zhvilloi përleshje me forcat policore në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Ministria e Brendshme ka konfirmuar shkrimin e një dite më parë të se Mirsad Ndrecaj, komandant NATO dhe Beg Rizaj, komandant Begu gjenden në mesin e 14 të vrarëve nga grupi i armatosur që ditë më parë zhvilloi përleshje me forcat policore në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *