Home / Lajme / Botë / Ndahet nga jeta djali i Joe Biden, kishte punuar edhe në Kosovë

Ndahet nga jeta djali i Joe Biden, kishte punuar edhe në Kosovë

31 maj-Lajmi u njoftua nga Shtëpia e Bardhë përmes një deklarate, e sipas zyrës së zv.Presidentit, shkak ishte beteja e gjatë me tumorin në tru, të cilën Beau nuk e fitoi.

Joseph “Beau” Biden III, një veteran i luftës së Irakut, i cili ka shërbyer edhe si kryeprokuror i shtetit të Delaware dhe ka punuar në Kosovë për pak kohë, si dhe i biri i zëvendëspresidentit të SHBA-ve, Joe Biden, ka ndërruar jetë ditën e shtunë në moshën 46-vjeçare. Lajmi u njoftua nga Shtëpia e Bardhë përmes një deklarate, e sipas zyrës së zv.Presidentit, shkak ishte beteja e gjatë me tumorin në tru, të cilën Beau nuk e fitoi.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *