Home / Lajme / Maqedoni / Ndiqeni Live Press konferencën e Zoran Zaev-it (VIDEO)

Ndiqeni Live Press konferencën e Zoran Zaev-it (VIDEO)

16 Maj – Kryetari ni Lsdm-së Zoran Zaev do ta shpalos bombën e 33-të, zëdhënsi i Lsdm-së Petre Shilegov ka shkruar në fb ka shkruar ”Dëgjoni Patriotët”

Sot Zoran Zaev do ta shpalos bombën e 33-të në Shkup në ora 14;00, pritet të shohim se ç do të përmbajë bomba e rradhës.

Zëdhënsi i ksajë partije Petre Shilegov ka shkruar në rjetin social Facebook ”Dëgjojeni Patriotë” kjo do të thotë se Zaevi ka materiale se kryeministri Gruevski ka bërë komplot për ndryshimin e emrit të Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *