Home / Lajme / Maqedoni / Ora 14.00 takimi i liderëve

Ora 14.00 takimi i liderëve

14 maj- Prezent në takimin e katër kryetarëve të partive më të mëdha politike do të jenë edhe ambasadorët ai amerikan Xhes Bejli dhe ai Bashkimit Evropia, Aivo Orav.

Takimi i liderëve do trë mbahet sot në ora 14:30 në Klubin e deputetëve. Në këtë takim do të marrin pjesë kryetari i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski, ai LSDM Zoran Zaev, kryetari i BDI, Ali Ahmeti dhe kryetari i PDSH, Menduh Thaçi. Prezent në takimin e katër kryetarëve të partive më të mëdha politike do të jenë edhe ambasadorët ai amerikan Xhes Bejli dhe ai Bashkimit Evropia, Aivo Orav.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *