Home / Lajme / Maqedoni / Paraburgim për 30-të të arrestuarit në Kumanovë

Paraburgim për 30-të të arrestuarit në Kumanovë

11 Maj – Prokuroria publika ka caktuar masën e paraburgimit për 39 të arrestuarit në Kumanovë

Prokuroria publike ka përfunduar me marrjen në pyetje të pjesëtarëve të grupit të armatosur dhe me ekspertizën në vendin e ngjarjes.

Sot në mëngjes Prokurori publik nga Prokuroria themelore për krim të organizuar dhe korrupsion ka përfunduar me marrjen në pyetje të 30 pjesëtarëve të grupit të armatosur, pas çka deri tek gjykatësi përkatës ka parashtruar propozim për shqiptimin e masës paraburgim.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *