Home / Lajme / Maqedoni / Pasi mbaroi aksioni policor, gjendja është e qetë në Kumanovë

Pasi mbaroi aksioni policor, gjendja është e qetë në Kumanovë

Kumanovë, 10 Maj – Gjendja në Kumanovë eështë stabile dhe e qetë, ora 15:50 nuk ka krisma.

Pas aksionit policor ku u arrestuan disa persona nga ana e policisë së Maqedonisë mbetën të vrarë gjthsej 22 persona, 8 mes tyre policë.

Mpb postoi edhe video ku shihen të arrestuar grupi i armatosur, gjendja në Kumanovë është e qetë dhe se aksioni ka mbaruar.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *