Home / Lajme / Maqedoni / Përgënjeshtrohet lajmi për sulmin ndaj shtëpisë së Ali Ahmetit

Përgënjeshtrohet lajmi për sulmin ndaj shtëpisë së Ali Ahmetit

13 Maj – Nga selia e Bdi-së thonë se lajmi për sulmin e shtëpisë së Ali Ahmetit është genjeshtër dhe njerëz të papërgjegjshëm mundohen që të krijojnë huti në opinion.

Përgënjeshtrohet lajmi i portalit Vatra kinse mbrëmë rreth orës 22;30 është sulmuar shtëpia e Ali Ahmetit në Zajaz .

Nga Bdi those se kjo është vetëm një gënjeshtër e një portali amater i cili ka për qëlime të krijojë huti tek qytetarët

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *