Home / Lajme / Maqedoni / Përsëri të shtëna në Kumanovë

Përsëri të shtëna në Kumanovë

Kumanovë, 09 Maj – Siç njofton portali Kumanova sot se kanë filluar përsëri të shtënat në Kumanovë.

Në orën 13:08 në Kumanovë kanë filluar përsëri të shtëna me armë por nuk dihet ende për cfar grupi të armatosur bëhet fjalë dhe sa persona janë të armatosur.

VIDEO NGA KUMANOVA

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *