Home / Lajme / Maqedoni / Plagosen edhe 6 policë në ‘Lagjen e Trimave’ në Kumanovë

Plagosen edhe 6 policë në ‘Lagjen e Trimave’ në Kumanovë

Kumanovë, 09 Maj – Nuk përfundojn plagosjet dhe vrasjet në Kumanovë, lajmi i fundit nga tereni vjen se gjat luftimeve jan plagosur edhe 6 policë.

Edhe gjashtë polic të plagosur janë nisur nga Kumanova drejt Shkupit për në Klinikën e Kirurgjisë. Burime zyrtare informojnë se policët janë plagosur së fundmi në përleshjet me grupin e armatosur në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *