Home / Lajme / Maqedoni / Rovena Stefa vjen me belfie, në klipin e sajë të ri (VIDEO)

Rovena Stefa vjen me belfie, në klipin e sajë të ri (VIDEO)

11 MAJ – Këngëtarja e mirnjohur nga Shqipria Rovena Stefa lansoi Hitin verorë ”Vet më the të dua”

Klipi i Rovena Stefës do ta bëjë edhe më të nxehtë kët verë .
Kënga titullohet “Vet më the të dua”, Rovi shfaqet super seksi në klipin e sajë ri , dhe këtë e dëshmojnë edhe adhuruesit e sajë që e pritën me padurim Hitin verorë .

Rovena Stefa kët klip e ka realizuar me Max Production , Stylingu Dona Matoshin, Image Director Veton Osmanin, aranxhimi nga Hekuran Krasniqi.

Adhuruesit e Rovenës mbetën të kënaqur nga klipi i ri dhe dëshirojnë sa më shum sukses në karierë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *