Home / Lajme / Maqedoni / Sot do të plas bomba e re e Zaevit

Sot do të plas bomba e re e Zaevit

15 maj-Bombat dhe përgjimet e bisedave janë arsyeja e vetme që disa ministra kanë dhënë dorëheqje nga funksionet e tyre si Jankullovska, Janakieski, dhe kreu i DSK, Mijalkov.

LSDM-ja do të publikojë sot regjistrimet e reja të bisedave të përgjuara në mënyrë të paligjshme, që target është Nikolla Gruevski , thuhet nga burimet e partisë opozitare e LSDM-së.

Bombat dhe përgjimet e bisedave janë arsyeja e vetme që disa ministra kanë dhënë dorëheqje nga funksionet e tyre si Jankullovska, Janakieski, dhe kreu i DSK, Mijalkov.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *