Home / Lajme / Maqedoni / Televizioni Koha kërkon mirkuptim nga vizitorët e uebfaqes

Televizioni Koha kërkon mirkuptim nga vizitorët e uebfaqes

Tetovë, 10 Maj – www.tvkoha.tv hapet me vështirsi sepse sot ka një numër të jashtzakonshëm me mbi 100.000 vizitorë.

Televizioni Koha kërkon mirkuptim nga vizitorët e uebfaqes tonë www.tvkoha.tv, sepse hapet me vështirsi.

Ngjarjet në Kumanovë dhe lajmet eksluzive kanë bërë bujë tek vizitorët tanë në Maqedoni dhe mbare botën.

Motoja jonë është NE JEMI ATY KU NDODH LAJMI dhe ne jemi munduar që me lajmet tona të jemi në çdo shtëpi dhe sa ma afër qytetarëve të Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *